Data de livrare: Marti, 12.05.2026
Produse Alternative
GOA este un scaun pentru conferinte, dotat cu masuta de scris. Scaunul are rama metalica neagra. Sezutul si spatarul sunt tapitate cu stofa cagliari.
Caracteristici generale
| Tip produs | Vizitator |
| Utilizat pentru | Adulti |
| Tip | Fix |
| Model | Fara brate |
| Spatar | Cu spatar |
| Caracteristici cheie | Superpozabil |
| Greutate maxima suportata | 125 Kg |
| Asamblare | Asamblat |
| Culoare | Albastru canar |
Materiale
| Material tapiterie | Stofa |
| Material cadru | Metal |
Dimensiuni
| Greutate | 5 Kg |
| Latime spatar | 47 cm |
| Inaltime | 81 cm |
| Latime sezut | 47 cm |
| Adancime sezut | 41 cm |
| Inaltime maxima sezut | 44 cm |
Momentan, informatiile despre siguranta produsului nu sunt disponibile.
Momentan, informatiile despre producator nu sunt disponibile.
Momentan, informatiile despre persoana responsabila nu sunt disponibile.
Frecvent cumparate impreuna
Ultimele produse vizualizate
Newsletter Nu rata ofertele si promotiile noastre
Navigare: Tab / Shift+Tab • Inchidere: Esc • Meniu: Alt/Cmd/Ctrl + A
Compara produse
Trebuie sa mai adaugi cel putin un produs pentru a compara produse.
A fost adaugat la favorite!
A fost sters din favorite!