Data de livrare: maine, 14.05.2026
Produse Alternative
CARACTERISTICI GENERALE
| Tip produs | Scaun directorial |
| Tip | Cu roti |
| Stil | Modern |
| Utilizat pentru | Birou |
| Model | Cu brate |
| Inaltime spatar | Inalt |
| Caracteristici cheie: | Ajustarea spatarului│piele naturala |
| Greutate maxima suportata | 120 Kg |
| Stare asamblare | Neasamblat |
| Culoare | Brun deschis |
MATERIALE
| Material cadru | Metal |
| Material tapiterie | Piele naturala |
| Material spatar | Piele naturala│Piele ecologica |
| Tapiterie brate | Piele naturala |
DIMENSIUNI
| Inaltime | 123.5 cm |
| Latime sezut | 47 cm |
| Adancime sezut | 50 cm |
| Inaltime maxima sezut | 59 cm |
| Inaltime minima sezut | 39 cm |
| Greutate | 19.1 Kg |
Momentan, informatiile despre siguranta produsului nu sunt disponibile.
Momentan, informatiile despre producator nu sunt disponibile.
Momentan, informatiile despre persoana responsabila nu sunt disponibile.
Frecvent cumparate impreuna
Ultimele produse vizualizate
Newsletter Nu rata ofertele si promotiile noastre
Navigare: Tab / Shift+Tab • Inchidere: Esc • Meniu: Alt/Cmd/Ctrl + A
Compara produse
Trebuie sa mai adaugi cel putin un produs pentru a compara produse.
A fost adaugat la favorite!
A fost sters din favorite!