Data de livrare: maine, 14.05.2026
Produse Alternative
Scaunul directorial MEVA imbina in sine confortul si aspectul exterior modern. Scaunul are sezutul si spatarul confortabile largi, cu suporturi laterale si este tapitat cu piele ecologica cu densitatea de 415 g/m2 si rezistenta la uzura de 40000 cicluri Martindale. Spatarul este inalt si dispune de o tetiera integrata. Scaunul este dotat cu mecanism de balansare care permite utilizatorului un balans relaxant, fixarea nivelului de inclinare a sezutului si spatarului intr-o anumita pozitie, precum si reglarea nivelului de efort pentru balansarea sezutului si spatarului, in functie de greutatea persoanei. Baza stea este din plastic, cu placi reliefate de culoare neagra. Bratele sunt moi, capitonate cu piele. Diametrul bazei stea este de 72 cm.
Culorile din pozele prezentate pot avea mici diferente de nuante in functie de rezolutia monitorului sau ecranului.
CARACTERISTICI GENERALE
| Tip produs | Directorial |
| Utilizat pentru | Adulti |
| Tip | Cu roti |
| Model | Cu brate |
| Spatar | Cu spatar |
| Caracteristici cheie | Inaltime sezut ajustabila Mecanism cu balans |
| Greutate maxima suportata | 150 Kg |
| Asamblare | Neasamblat |
| Culoare | Alb |
MATERIALE
| Material tapiterie | Piele ecologica |
| Material cadru | Metal |
DIMENSIUNI
| Greutate | 14.5 Kg |
| Latime spatar | 52.5 cm |
| Inaltime | 116 cm 126 cm |
| Latime sezut | 52.5 cm |
| Adancime sezut | 49 cm |
| Inaltime minima sezut | 42.5 cm |
| Inaltime maxima sezut | 52.5 cm |
Momentan, informatiile despre siguranta produsului nu sunt disponibile.
Momentan, informatiile despre producator nu sunt disponibile.
Momentan, informatiile despre persoana responsabila nu sunt disponibile.
Frecvent cumparate impreuna
Ultimele produse vizualizate
Newsletter Nu rata ofertele si promotiile noastre
Navigare: Tab / Shift+Tab • Inchidere: Esc • Meniu: Alt/Cmd/Ctrl + A
Compara produse
Trebuie sa mai adaugi cel putin un produs pentru a compara produse.
A fost adaugat la favorite!
A fost sters din favorite!