Data de livrare: poimaine, 23.05.2026
Produse Alternative
CARACTERISTICI GENERALE
| Tip produs | Scaun directorial |
| Tip | Cu roti |
| Stil | Clasic |
| Utilizat pentru | Birou |
| Model | Cu brate |
| Inaltime spatar | Inalt |
| Caracteristici cheie | Mecanism Multiblock Functie Anti-Shock Baza placata cu lemn |
| Greutate maxima suportata | 150 Kg |
| Stare asamblare | Neasamblat |
| Culoare | Albastru |
MATERIALE
| Material cadru | Otel cromat |
| Material tapiterie | Microfibra |
| Material spatar | Piele ecologica |
| Tapiterie brate | Material textil |
DIMENSIUNI
| Inaltime | 119.5 cm 127.5 cm |
| Latime spatar | 54 cm |
| Latime sezut | 54 cm |
| Adancime sezut | 51 cm |
| Inaltime maxima sezut | 60 cm |
| Inaltime minima sezut | 52 cm |
| Greutate | 21.2 Kg |
Momentan, informatiile despre siguranta produsului nu sunt disponibile.
Momentan, informatiile despre producator nu sunt disponibile.
Momentan, informatiile despre persoana responsabila nu sunt disponibile.
Garantie: 24
Frecvent cumparate impreuna
Ultimele produse vizualizate
Newsletter Nu rata ofertele si promotiile noastre
Navigare: Tab / Shift+Tab • Inchidere: Esc • Meniu: Alt/Cmd/Ctrl + A
Compara produse
Trebuie sa mai adaugi cel putin un produs pentru a compara produse.
A fost adaugat la favorite!
A fost sters din favorite!